0

D.U.K

ONLYDRY malkų pristatymas papildomai nekainuoja. Malkos pristatomos pirkėjams tiesiai į namus visoje Lietuvoje per 1–3 dienas nuo užsakymo.

Prenumeruojant produktą reikia pasirinkti norimą jo kiekį ir pristatymo dažnumą. Užsisakant reikės sumokėti tik už pirmąjį pirkimą, o praėjus pasirinktam laikotarpiui atsiųsime informaciją apie naujos siuntos pristatymą, kurio detales galėsite koreguoti, bei automatiškai sumokėsite už atkeliaujantį pirkinį.

Prenumeratą bus galima atšaukti bet kuriuo laikotarpiu. Siuntos statusą visuomet galima matyti prisijungus prie asmeninės vartotojo paskyros.

ONLYDRY interneto parduotuvėje galima įsigyti džiovintų beržinių malkų. Kadangi parduodamos malkos – tobulo sausumo, jas lengva įkurti, jos beveik nerūksta bei yra itin kaitrios.

ONLYDRY malkos tinka židiniui, krosnelėms, griliui bei laužui kurti.

ONLYDRY prekiauja 4 skirtingomis malkų pakuotėmis.

  1. Malkos, supakuotos patogiuose 55 l (21 kg) maišuose. Malkas šiuose maišuose patogu laikyti tiesiog namuose ar vežtis automobilyje.
  2. Malkos Dziuto maišuose. Malkos supakuotos patogiuose ekologiškuose kavos pupelių maišuose 75 l (30 kg). Šiuos iš natūralių medžiagų pagamintus ir antram gyvenimui prikeltus maišus galima naudoti ugnies uždegimui.
  3. Malkos 370 kg paletėse. Išoriniai paletės matmenys: 115 cm x 85 cm x 110 cm (tūris – 1,07 m³).
  4. Malkos 750 kg paletėse. Išoriniai paletės matmenys: 115 cm x 85 cm x 205 cm (tūris – 1,92 m³).

ONLYDRY malkos džiovinamos specialia technologija. Po džiovinimo proceso malkoje lieka ne didesnis nei 18% drėgnumas. Tai – pats idealiausias malkos sausumo lygis.

Džiovintas malkas žymiai paprasčiau uždegti, jos beveik nerūksta, yra itin kaitrios, nepelyja, neskleidžia nemalonaus kvapo.

Tokios malkos tinkamos ne tik židinio ar krosnelių kūrimui, bet ir maisto gamybai kepsninėje ar ant laužo.

Jei manote, kad prekes gavote ne tokias, kokias užsakėte, prašome mus apie tai informuoti ne vėliau nei per 14 dienų nuo užsakymo pateikimo ir kompensuosime visą sumokėtą sumą už nekokybiškas prekes.